Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Colos1

    őstag

    válasz oriic #1427 üzenetére

    WHEA-Logger ... Összetevő: processzormag... Ez azt jelenti, hogy "a processzor jelentette a hibát", tehát ott kell keresgélni.

    Még XP -s időkben olvastam a Microsoft honlapján, nem tudom, hogy ez a Win7-re is igaz-e:

    "új processzor esetén minden esetben újra kell telepíteni a rendszert, mert a windows telepítéskor ismeri fel a CPU-t, és telepíti hozzá a megfelelő drivert. Újratelepítés nélkül a processzorcsere után nem várt események fordulhatnak elő..."

    Nálam, amikor anno az XP -n az Athlon 3800+ procit lecseréltem Athlon X2 5600+ -ra, csak annyi volt a gond, hogy Opteronnak ismerte fel. Lecseréltem a drivert, utána jó lett. A következő újratelepítésnél viszont már rendesen Athlon X2 5600+ -nak látta, szóval a csere után telepített hozzá drivert, csak rosszat.

    Tehát akkor szerintem Win reinstall, és ha azután is rossz, akkor a processzor a rossz.
    Illetve, ha van a procidhoz letölthető driver, akkor telepítsd fel...de előtte egy backupot csinálj.

    [ Szerkesztve ]

    Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

Új hozzászólás Aktív témák