Új hozzászólás Aktív témák

  • KTU

    addikt

    Az odáig rendben van hogy addig míg Önmaguknak nem képesek normális körülményeket biztosítani addig nem gondolkodnak gyermekvállaláson.

    Csak épp nem tudják vagy nem akarják megtalálni azt a pontot, hogy na most akkor aztán minden megvan, mert akkor meg a csillagok állása meg stb. jönnek a kifogások.
    és hát a gyermekvállalás áldozatvállalással is jár, és mindenki 1. helyen említi a pénzt,
    közben meg csak arról van szó hogy nem akarja feladni kényelmét, függetlenségét stb.

    Ismerek olyan párokat akik nagyon megengedhetnék maguknak hogy vállaljanak még 1 vagy 2 gyereket, de a fentebb felsorolt okok miatt szintén nem teszik.
    Mert a második ill. harmadik gyerek is plusz áldozatvállalással is jár.

    megy a duma hogy a kisebbség többség lesz.
    pont ilyen emberek ne sajnálkozzanak ezen ha nem tesznek ez ellen semmit, ha még Önmagukat se tudják reprodukálni.
    Most nem kezdek olyanba hogy társadalmi felelősségvállalás...

    szerintem jó páran nem írogatnánk itt, ha Szüleink is így gondolkodtak volna.

    és nem arra gondolok hogy nyomorba gyereket szülni, mert ezt már írták közben, meg hasonlóval kezdtem

    hű de mit is akartam, majdnem komolyra sikerült :D
    neménvótam :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

Új hozzászólás Aktív témák