Keresés

Aktív témák

  • Ramius

    őstag

    válasz GrandeP #23177 üzenetére

    Nekem eddig az egyetlen gondom a téhómmal, hogy a mai napig nem voltak hajlandók kiküldeni a szerződést az ftp/mail hozzáférési adatokkal. Ügyfélszolgálatos kisasszony készségesen bediktálta telefonon, de a "nekem a papír kell, küldjék már ki" mondatomra nem reagált.

    gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

  • aXXon

    senior tag

    válasz GrandeP #23177 üzenetére

    Szabadon hozzáférhető a neten, hogy mik változnak, pdf formátumban. Egyébként már megint nem jó az IPTV. (érdekes, hogy nálam ilyenkor az MSN is lehal, bár valószínűleg nincs konkrét összefüggés, csak véletlen)

    A Ramius által küldött papírokat nekem sem küldték azóta sem, pedig kb 6 héttel azután, hogy írásban reklamáltam, jött egy válaszlevél a reklamációs osztály vezetőjétől, de erre a részre ő is elfelejtett kitérni, mondjuk egyébként is csak mellébeszélés volt az egész válaszlevél. Egyébiránt, amikor működik, meg vagyok vele elégedve, de azt elfogadhatatlannak tartom, hogy vasárnap délután 10 percnél tovább ne működjön egy szolgáltatásuk, az általad említett telefonos ügyfélszolgálati várakozási időről meg nem is beszélve.

    "Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

Aktív témák