Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sinisi

    senior tag

    válasz kk831228 #57722 üzenetére

    Akkor azt kell eldönteni, hogy megéri-e neked a palmpamp adta többlet előny azért cserébe, hogy beáldozd az egyeszemélyes kosár használatát.

    Részemről érdemesnek tartottam kipróbálni, hogy egy adott kv. mit ad vissza ízben az egyszemélyes vs. kettőszemélyes szűrőnél. Így nálam pl. megrekedt ott ez a folyamat, hogy van egy 41-es tamperem de segéd vételéig már nem jutottam el, mert nem hiszem, hogy azzal annyival többet tudnék kihozni belőle mint egy kettőszemélyesből.
    (Aztán ki tudja ha majd már nagyon hasítok akkor visszatérek a kérdésre ;-) )

    Eddig a csokis vonalról ittál? Kóstoltál már korábban gyümölcsöset?
    Árba milyenre gondoltál?

    A pacificaffenak több olcsóbb kv-ja is van.

    A yirgát még nem kóstáztam de arról azt olvastam, hogy nagyon tud büntetni. Az elején szerintem érdemes olyat választani ami szélesebb tartományban adja be az ízeinek a színe-javát. De ez csak döntés kérdése.

    De mindenre van ellenpélda Pl. Én már bánom, hogy a gondolások (elég olcsó) helyett nem ezt választottam, de tapasztalatszerzésnek ha nem is jó (ez azt jelenti, hogy nem igazán ízlik nekem) akkor is jó ha már így alakult.
    Az, hogy mennyire van még lejebb jól mutatja, hogy a Pere (piros) kávé nálam a szemétbe kötött ki.

    Szóval minden csak viszonyítás és egyéni ízlés kérdése, és az is sokat tud segíteni, ha visszaolvasol a fórumon egy kiszemelt kávéról hátha van már másnak vele tapasztalata és akkor talán nem lesz olyan vakrepüléses feelingű a belállítása.

Új hozzászólás Aktív témák