Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Đ1G1Ŧ4ŁNØM4Đ

    tag

    válasz Gravity1234 #31773 üzenetére

    ez mind tök ok, cs nem értjük, h MIÉRT? miért számít 'sufnituningnak' egy SiD/fragola/simi által átnézett, PIDelt gép? mind3an nagyon precízen és szépen, igényesen dolgoznak! :R (mindhármukat ismerem személyesen is, és láttam, használom mindhármuk munkájának az eredményét! és nem, egyikükhöz sem fűz semmilyen érdek-szál!) és, h miért ragaszkodsz az újhoz? és, ha a válaszod az, h 'nem bízol a használtban'... fórumos, felújított használtban nyugodtan megbízhatnál! ;) (pláne, amire együttesen rábólintunk! :K ) a kávéfőzők (az ajánlott, jó modellek!) pont nem arról szólnak, h 'az új az biztos jobb lesz...'

    nem ávéikszBéla ellen beszélek! amit ott lehet kapni, pl a Reneka szűrőt, az ott veszem meg! (nekem is van!)
    egy kedves barátommal -hónapok óta- ezt a csatát vívjuk! cs ő még ott leragadt ott, h 80ért akar ÚJ gépet venni! :DDD jaa és ne legyen Baby/GC mer azok csúnyák... ;] menthetetlen! :P (arra jutottam, h ő nem is igazán akar a jó kávét inni! ;] :P a Pavoni tetszene neki, de azt az ismert hátrányok miatt nem akar+drága is!

    de természetesen Neked kell megfeleljen, Te kell megelégedve legyél vele.

    én a fennmaradó összegből inkább megpótoltam volna az őrlő árát, és vettem volna helyette egy használt ipari őrlőt! (és ha netán még mindig maradna keret, ha a géphez jutok olcsón hozzá, vagy netán az őrlőhöz, akkor naked kar és egy reneka!)

  • fragola.6035

    aktív tag

    válasz Gravity1234 #31773 üzenetére

    "(kozben pedig regisztraltam az AVX forumra is es feltettem ugyanezeket a kerdeseket is)"

    Na itt ment el a dolog. Szerinted az avx fórumon engedélyezett a negatív kritika? Ott csak ömlengés lehet, ahogy a diktátor kívánja.

    [ Szerkesztve ]

    https://caffe35.webnode.hu/

Új hozzászólás Aktív témák