Új hozzászólás Aktív témák

  • soldier2

    őstag

    Csatlakozom az előttem szólókhoz, és köszönöm a lehetőséget, hogy ott lehettem.
    A kérdésekre válasz: halk daráló:Eureka atom. A kézi darálókat is alázta hang téren. Vannak hátrányai, akit komolyan érdekel azért nézzen ennek utána.
    Darálók: bár eget rengető kávé nem volt, de azért a kötelezőt hoztuk. Az ssp késes Joly viszont annyira szálazta az ízeket, higy meglepő, még el is játszottam a gondolattal, hogy rendelek egy pár Robur kést is (aztán elvetettem az ötletet egyelőre)
    DallaCorte: a Mini szuperül szerepelt Parci, de vsz nincs az az egykaros gép ami 2 szűrővel, 2 baristát ki tud szolgálni. Szerencsétlen 2-3 percenként tolt egy presszót, az elején akár több mint tízet zsinórban, az lett volna a csoda, ha nem borul meg a hőháztartása.

    nederlanden: automata gépek témában segítséget a Kávékorzó automatás fórumán találsz.

    [ Szerkesztve ]

    Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

Új hozzászólás Aktív témák