Új hozzászólás Aktív témák

  • soldier2

    őstag

    válasz fragola.6035 #45766 üzenetére

    Kiragadtál egy mondatot a leírtakból. A végeredményben nincs olyan különbség, ami megér egy családi nézeteltérést (szvsz nem létezik olyan kávégép ami megéri). Azt, hogy a Sylvia egy régi név amit nem véletlenül tartanak sokra, és hogy a súly a kar felhelyezésénél számít én is írtam ("Régi bevált név, nagy rézbojler, merev vasváz (ez lehetne rozsdamentes, de a Cremina sem az....", " Én is vsz a Sylviát venném ennyiért....", " ... a kart könnyebb meghúzni..." Az alapvető dolgokban ezúttal egyetértünk. Nekem csak annyi bajom van ezúttal, hogy ne negatív felhangal, vádaskodva válaszoljunk, ha úgy jön ide valaki, hogy körülnézett előtte, és van elképzelése, hogy mit szeretne, és az nem egyezik a mienkkel (az, hogy a sylvia ennyire olcsó, az viszonylag új dolog, sokáig épp az itthoni ára miatt nem ajánlottuk, nem is ajánlhattuk). Meg lehet az ellenkezőjéről győzni észérvekkel, de idő kell amíg az ember gyomra beveszi a változást (nekem is időbe került, míg nem kompromisszumos szükségmegoldásként néztem a Creminára a Londinium helyett). Ha meg nem néz körül valaki akkor meg az a bajunk. Kicsit van sapka, nincs sapka jellegű a dolog.

    Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

Új hozzászólás Aktív témák