Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyde

    aktív tag

    Sziasztok, kezdek kicsit kégni uh profik segítsetek kérlek ha tudtok. Vettem egy ideje egy Dedica 685-t meg egy graef cm702-t. Rendeltem hozzá ali-ról bottomless filtert, wdt-t meg egy normálisabb tampert. Rendeltem már alza kávét, AVX-ről is, innen onnan, próbáltam friss kávéval is csinálni. Ha friss a kávé akkor 3-4es őrlő beállításon sikerül olyan kávét darálnom hogy az a 14-16g kb 25mp alatt jöjjön le és 30-35ml legyen. Viszont akármelyik kávéval próbáltam minden esetben olyan k*va savanyú lett h önthettem ki... ha a gyári szar karral csinálom akkor kicsit nagyobbra rakom az őrlőt de nem savanyú. Mi a fenétől lehet ez? Egyedül a szűrő ami ali-s és lehet szar, vehetnék egy jobbat de az okozhat ilyet? Kezd elmenni a kedvem igazából. Mivel 2 kávé fogy/nap ráadásul a friss kávé is nagyon hamar meghal és már 1-s őrlőn is olyan gyorsan átfolyik hogy szar. Úgyhogy mostanában a gyári karral használom hogy legalább tudjak inni kávét.... Mit szúrhatok el? Nem lakik véletlen valaki Üllő közelében, és megmutatná mit szúrok el, vagy csináljak videót? :(

Új hozzászólás Aktív témák