Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    válasz instantwater #15989 üzenetére

    Hat nem tudom, a fiatalok itthon 20 naprol indulnak, ami mar duplaja mint az USA-ban, szoval vegulis minden viszonyitas kerdese. De szerintem nem olyan baj az a max. 1.5x-es max. szorzo, majd ha mindenki aki itt me'g most szemtelenul fiatal eljut oda hogy o kapja, akkor jol fog esni :) Ez mar benne van az itt foglalkoztato cegek budget-jeben. (Nalunk elvileg FTO van, gyakorlatilag pont mert itthon viszonylag sok jar, hat azert szamolgattak ev vegen kinek mennyi maradt, azzal az indokkal hogy "a kotelezot ki kell adni", de ez azert forditottjarol is szolt, hogy tobbet azert inkabb ne akarj...)

    Masik iranybol, 34 munkanap minusszal szamolni teljesen korrekt, mert ha jol tudom a vallalkozoknak abban van a munkakeptelenseg (=betegszabi) is, amit a ceg 70%-ban fizet ha az orvos igazol, es ilyenbol 15 munkanap van egy evben. Tudom, itt mindenki egeszsegtol kicsattano ferfiember, en viszont iden - raadasul a ceg altal tamogatott konferencian - ugy megfaztam, hogy ketoldali tudogyuszi lett belole, hogy a tappenz vesztesege ne erjen, a betegszabin tul par nap szabit is erre aldoztam (meg szerencsere kaptam tavmunka lehetoseget).

Új hozzászólás Aktív témák