Új hozzászólás Aktív témák

  • sakal83

    addikt

    válasz Kobe #27557 üzenetére

    Középen van az igazsag. Bocs de ha 10ig kell dolgozni egy helyen oda tobb ember kell es/vagy rossz a folyamat. Ez mar "fonoki" melo, ahogy az is hogy a folyamat rendben legyen es felesleges dolgok ne nojenek es NE legyen úszás. Epp a kontrollmanias magukat isteni lenynek betudo fonokok - ahogy irod- miatt vannak ezek a dolgok tapasztalataim szerint. "Szakertokent" dolgoztam egy elozo helyemen ahol a fonok ilyen besegitos tipus volt. 8-10ig nyomta minket taccsra teve mert a szakertoi munkaba belevau a fonoki munka nulla es a szakertoi anyagokat atirta a neved alatt! amitol szetkurt mindent es amikor kiderult hogy off akkor elnezett es azt ugatta hogy helyettunk vegzi a napi melot. A HO alatt lett ez teljesen vilagos amikor a napi droid melonkkal 3 ora alatt végeztünk a szakertoi team munka mellett Sikerult elernie azzal hogy az o fonoke is hasonlo idiota volt (termeszetesen bent voltak vegiga a covid alatt esete 8ig), hogy lecsereljek a teljes allomanyt alattuk mert lustak vagyunk de elvartak volna hogy tanitsuk be az újakat:) hat nem jott ossze. Mivel az ujakat nem tudtak betanitani mert nem tudtak mit csinaltunk! :) kirugtak oket. Jelzem az ottani melot szakerto szinten napi 4-5 ora fonoki szinten napi 2 oraval kenyelmesen el lehetett volna végezni. :) 2eve probaljak mukodesbe hozni ami megvan:) Meg a napokban is beszeltem uj kollrgaval - akit odahivtak- hogy amit tervez az megvan csak nem tudjak hol :D
    Kb ilyen helyet orokoltem en is es a vezetoseg elvarasa volt hogy daraljam a felesleges folyamatokat es működjön.

    Illetve en kizarolag kisfonoki szintrol beszelek.

    Kb. ugyanarrol beszelunk csak mas székből:)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák