Új hozzászólás Aktív témák

  • Bóbitatáncol

    újonc

    Sziasztok! Én IT recruiterként dolgozom agencynél és tanácsot kérnék. Elég sokat olvasgattam ezt a topicot és nyilván látom, hogy mi a probléma az agency-s megkeresésekkel. Vannak dolgok amiken nem tudunk változtatni, de engem az érdekelne amin tudunk. Van kb 8 senior c++ pozink, teljesen korrekt cégeknél, de rohadtul nem találunk rájuk embert és nem rossz fizukról van szó. Szóval engem tökre érdekelne, hogy ti mit gondoltok mi az amit tudunk változtatni. És nem, ha a partner megtiltja hogy kiírjuk a bérsávot nem tudjuk kiírni. :D Viszont talán nem csak ennyin múlik. :) nálunk az előszűrős 10 perces telefonos körön kérdezünk bérigényt is és adunk is visszajelzést hogy sok kevés jó bármi. És a céget is elmondjuk.. Tehát amikor az ember bekerült a rendszerünkbe sztem korrektek vagyunk. Na de odáig el kell jutni. Mi az ami nektek fontos? Én személy szerint nem hiszek a mennyiségi recruitmentben... sok problémánknak eleve ez a kiváltó oka. De ha minőségre akarunk menni, meg hogy ne utaljon mindenki minket? :D Plíz ne rám zúdítsátok az összes haragotokat a témával kapcsolatba. Tanulni jöttem

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák