Új hozzászólás Aktív témák

  • Tapsi

    addikt

    válasz H A M M E R #17022 üzenetére

    Vannak ebben igazságok, de ennyire azért nem egyszerű a dolog. Az biztos, hogy Magyarországon abszurt mértékben van túlfetisizálva ez az autó dolog, ami engem személy szerint felb*sz. A gépjármű arra való, hogy közlekedj vele A-ból - B-be. Bizonyos embereknél hobbi, mert szeretnek pályázni, gyorsulni, de az már ugye nem alapfunkció.

    (#17023) weiss

    Hát, lehet így hozzáállni, de nem igazán viszi előre a diskurzust. Ez most az a kategória, amikor egy csaj elvárja, hogy legyen munkád, egzisztenciád, stb., te meg erre azt mondod, hogy dolgozzon meg ő a házért/javakért. És látjuk, hogy a legtöbb nő igenis így gondolkodik, tehát kijelenthetjük, hogy ez társadalmi tömegjelenség. Ettől ő nem lesz golddigger, egyszerűen csak nem akar a nyomorba szülni például. Ami ellen lehet küzdeni, de biztosan nem a sikerhez vezető út. És nem is túl férfias. Mondom ezt úgy, hogy én is hülyét kapok ettől az autó b*zériától, ami rengeteg embert jellemez. Én is egy 22 éves Astrát hajtottam évekig, mert nekem megfelelt. De ezt nem lehet a végtelenségig csinálni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák