Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Parci #20551 üzenetére

    így van, nem ismered a konkrét esetet
    hg/tulaj/akármi létedre így nagyon derék hogy ennek hiánya néllkül reagálsz - egyébként itt van fentebb, azért raktam ide, mert ötlet/javaslat szintjén talán megállja helyét, hogy némi értelmezési képességgel megáldott egyének lehessenek moderátorok, olyanok ne akiknek ez nem megy -
    tudom én vagyok a keménymag meg a főgonosz, elejétől ez ment az én adatlapom az ilyen meg olyan meg amolyan
    az ugye egészen más kérdés, hogy hányszor pofa alapján írt be épp valaki én meg nagyon sajnálom de nem vagyok birka aki ezt szó nélkül hagyja, meg azt sem ha valaki moderátor úgy gondolja neki akkor mindent szabad, de már nagyon régóta letojom ha esetleg nem tűnt volna fel, de ezt már nem
    és így van, ez egy ilyen hely
    de mindennek van egy határa
    konkrétan ingyen és bérmentve segíteni akartam valakinek a vga "válságban", hogy értelmesebb áron kapjon egy belépő kártyát - élő rendelésem átadva felár nélkül, off-ba rakva a hsz-t-
    és én kapok érte figyelmeztetést, "tilos szakmaiban hirdetni" címszóval, holott én vagyok az elsők közt aki ha hirdetést lát szól a delikvensnek hogy töröltesse
    milyen hirdetés az, ami egyrészt nem az én tulajdonom és 1ft hasznom nincs rajta? amellett hogy bárki linkelhet bárhova bármilyen boltot, a saját motyóját nem
    itt max annyi különbség volt hogy egy db termék volt és záros határidőn belül át kellett venni mert lejár - nem mintha bármelyik belinkelt bolti ajánlat ugyanúgy nem lehetne egy darabos, linkeltem már olyat is, többször is, ahogy sokan mások is -
    ezek után igen, annyit elvárnék hogy a teljesen alaptalan figyelmeztetést töröljétek
    illetve elvártam volna, pláne hogy moderátor is csinált ilyet és sokan mások is - és nyilván nincs is benne semmi kifogásolni való -
    nem tudom most épp kinek voltam/vagyok a kedvence, de fordított helyzetben szerintem te is unnád

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák