Új hozzászólás Aktív témák

  • Kalandor

    HÁZIGAZDA

    LOGOUT blog

    válasz s7evcsenko #20184 üzenetére

    És nem jött email, hogy lejár a 8 napom. :(
    Arról már nem mailnek kellene mennie, hanem értesítésnek a csengőn.

    Az email szerint az elfogadásra és értékelésre van 8 napom, míg az 1x1 szerint jóváhagyás után van 8 napom.
    Való igaz. Ebben nem vagyunk jók. Az ügyek 99%-a rendben lemegy, a maradék 1%-ra ennyi erőforrással nem lehet lőni.
    Én se tudok fejből minden ilyen kiírást, hogy hol van, melyik esetben írja ki, melyik folyamatnál, stb, és nem fogom a programozót sem zavarni, mert akkor megint nem haladunk semmivel :(
    Én annyit tudok tenni, hogy az 1x1-ben ezt átírtam egyértelműre: "A vevő kezdeményezéséről az eladó értesítést kap, akinek ezt követően 8 napja van a visszaigazolásra; majd innentől számítva újabb 8 napon belül értékelheti egymást a két fél."

    Illetve idén egy halom ilyen új segítő szöveget írattattam ki lezsoval az Értékelések oldalon az "i" gombra kattintás után jelennek ezek meg, elfogadás után ott valami ilyesminek meg kell jelennie:
    Te már értékeltél, nick fél értékelésére vár a jelentési folyamat.
    A leadott értékelésed csak akkor jelenik meg publikusan, ha a már nick is értékelt téged. Ha nem értékel téged, akkor az értékelésed megírását követő 8. napon lesz látható az értékelésed az ő adatlapján.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák