Új hozzászólás Aktív témák

  • fLeSs

    nagyúr

    Lenne egy kérdésem ami alapján valszeg totál pancsernak fogtok nézni, mert éreznem kéne a különbséget. :D

    Szóval, amikor practice közben resetelem az autót x kör után a gumik kicserélődnek újakra vagy maradnak a használtak? :D Ezt sosem értettem, mert sokszor van, hogy úgy érződik, mintha új gumik lennének, máskor meg nem (a Corvette-nél elég egyértelmű, hogy mikor vannak rajta új gumik, mert így nagyon szeret csúszkálni, 3 kör kell neki mire bemelegszik).

    Az F6 (asszem) ami a gumik állapotát mutatja nem realtime (mint pl. rF2-ben), csak miután reseteljük az autót mutatja az utolsó állapotot, aminek egyébként sosem értettem, hogy mi az értelme.

    Na mind1, csak azért kérdem ezt, mert pl. setupbeállítások próbálgatásánál elég sz@r ügy, ha minden egyes beállításmódosítás után megint menni kell mittomén 5 kört, hogy ne a gumik miatt érezzek ezt vagy azt az autó vezethetőségében. Remélem érthető voltam. :)

    [ Szerkesztve ]

    "I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

Új hozzászólás Aktív témák