Új hozzászólás Aktív témák

  • pRoject22

    őstag

    válasz biker #1379 üzenetére

    Engem szokott topsplitbe rakni, hidd el az sem jobb, ott ( tisztelet a kivételnek, kevés van ) agresszívak az emberek, képesek simán benyelni akár 8x et is egy pozícióért, 10/8 protestből nekem az ,hogy jön a hátam mögött, nem gyorsabb annyival ,hogy megelőzzön, akkor lök rajtam egy kicst féktávon, hogy menjek le a sóderba és úgy megy el, visszanézem és tisztán látszik ,hogy direkt későn fékez, megy is rá a protest majd jön az email ,hogy elfogadták.

    Alsó splitekben meg inkább ügyetlenebbek, de ha van tempód akkor ott meg tudsz menni az élről és úgy azért mindjárt más, amikor újra elkezdtem szimezni akkor a sok kilökés miatt volt , hogy 1500 iRatingem volt és C jogsi, onnan jöttem fel A 4.99-be és 2700 iRatingre.

    Szerintem kell szerencse, hogy azok akik körülötted vannak ne idegbeteg idióták legyenek, pl a népszerű kategóriákban sok a gyökér, én speciel ezért sem megyek GT3-ban, az FR3.5 egy elég jó közösség, ott nem egyszer közdöttem egy egész futamon 5 tizedre és oda-vissza előzgetve egy emberrel, Kamel GT-ben is jó arcok mennek, az F3-at azt hátulról szoktam bevállalni, ott pl nem megy neked szándékosan mert gyorsan letörik a kocsi aero és akkor rajtaveszít.

    Ki kell ismerni a rendszert, megkell találni azt amiben gyors vagy és arra rámenni, én anno 1500 / C -ről a Ferrari GT3-al jöttem fel, csak azt mentem amíg nem lett több iRatingem és nem léptem fel B-re.

    [ Szerkesztve ]

    ¯\_(ツ)_/¯

Új hozzászólás Aktív témák