Új hozzászólás Aktív témák

  • fLeSs

    nagyúr

    válasz BreeZeRr #1072 üzenetére

    Kipróbáltam ma egy rakás autót és a GT3-asokat leszámítva mindegyik egész jó. :D Mondjuk a Skip az totál nem olyan, mint kéne neki, a segge teljesen stabil és a korábbiakkal ellentétben szinte képtelenség vele kipördülni.

    Sztem GT1-ben menni fogok a Corvette-tel egy szezont. Ezen az autón tuti javítottak vmit, mert előző szezonokban nem bírtam, mintha az autó első fele külön életet élt volna a hátsó felétől, most viszont kellemes volt vezetni.
    Még a RUF Cup fixed sem rossz így, hogy adnak hozzá normális setupokat pályánként.

    A GT3-asok meg pfff... alulkormányzottság, túlkormányzottság vegyítve, sz@r FFB. Menni akartam a McLarennel de az alulkormányzottságot nem lehet belőle "kisetupolni". qrvalassú vagyok vele, min. -1s a különbség a többihez képest. A Ford olyan mintha egy téglát vezetnék, a Porsche pattog és a hangja frusztrál, a BMW még úgy ahogy elmegy, de nem bírom a fúrógéphangot. Jó beruházások voltak. :C

    Holnap karbantartás lesz (jövő hétfőről előrehozták), sztem most frissítik majd a DP hangját is.

    [ Szerkesztve ]

    "I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

Új hozzászólás Aktív témák