Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz icecave #2684 üzenetére

    A lényeg a metódus: fogadd el, amit kapsz, mert rabszolga vagy. Hát nekem meg nem tetszik, hogy csak abból választhatok, amit a képembe nyomnak. :((
    No igen, a kis fülesekre pont a basszus kéne, mert hiába szól jól valami hi-fi hangfalakon, fejhallgatóba 30cm-es mélysugárzót építeni érdekes próbálkozás lenne. :DDD
    A vinyó nem megy tönkre, ha pl. futok vele?

    Gordiann: A fájlnév hagyján, ha előadó/cím szerint tud rendezni (egyáltalán tudja a 2 szerint egyszerre?), amit viszont megint nem szeretek, amellett, hogy infót gyűjtenek rólam, ha olyan idiótának néznek, aki nem képes a saját érdeklődésének megfelelő cuccokat megtalálni.

    B4MbOo: Majd írj az EQ-ról is, légyszí, főleg, hogy van a bass és magas kiemelt, azaz a klasszikus V alakú, esetleg "kórus" (mélyközép) kiemeléssel, mert azt szeretem.

    bwoay: Francokat nem kell felhasználói EQ. :( Igényeseknek biztosan. :P Mármint pl. mint írtam, egyrészt szeretek bizonyos részeket kiemelten hallgatni, másrészt vannak régi felvételeim, amelyeket hangszerkesztővel sem tudtam teljesen rendbe tenni, mindemellett totálisan beszerezhetetlenek. További adalék szaknemértőknek, hogy miközben az ember öregszik, még ha vigyáz a hallására, akkor is egyre kevésbé hallja a magas hangokat, ergo muszáj lesz neki valahogy kiegyenlíteni (Eq :) ) ezt a hátrányt, ha nem akar veszíteni a zenei élményből. Szóval csak a magad nevében nyilatkozz. :R
    Amúgy a Nokia 5800-nak van pl. külön kis kezelője a fejhallgató vezetékén.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák