Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Cyberpunk #62083 üzenetére

    Hülyeségeket ne írj már.

    Az X200 tablet is IPS (az AFFS az IPS egyik változata). Az összes X szériás tablet IPS (vagy PVA) kijelzőt kapott.

    Az X200-ba meg lehet tenni utólag (gyárilag TN-nel jött ki, de ugyanazt a kijelzőt, érintőréteg nélkül, mint ami az X200 tabletban van, bele lehet tenni, semmivel sem nehezebb, mintha sima kijelzőcsere lenne).

    Ragnar95: értem én, hogy elfogultság a részedről, de akkor is jobb és itt most hagyjuk az "OS X mindennek odab@sz"-faktort, ami valakinek működik, valakinek nem. Nem hardverben értem, mert van hardveresen erősebb Macbook. Összeszerelési minőségben, tartósságban. Amúgy a Windows-os notik közül a Thinkpad-eknek normális szoftveres háttere van.

    A Pro-k és az újabb Air-ek ebben azért már-már felérnek vele, + azok valóban erősebbek (Pro-k esetén 2008-tól felfelé, Air-ek esetén meg 2010-től).

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák