Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz catroot #178949 üzenetére

    Ma megnéztem közelebbről is a 11pro-t. Hát... nem valami szép. Sőt egyáltalán nem az =/
    Méret tekintetében "kipróbáltam" a max-et is, hát az biztos nem kéne. Normál méretű férfi kezem van, de túl nagy, kényelmetlen. Szóval marad a sima pro verzió az már biztos.
    Érdekes lesz az október. :)

    Szerk.: olvastam egy kicsit a 120hz-es panellel kapcsolatban. Ugye az S20-ban már az van. Na, de kiderült, hogy azért nem mindig, nem állandó és piszkosul meríti az akksit is. Szerintem ez így ebben a formában kissé problémás. Mert ahogy korábban írtam én mindenhol használnám a 120hz-et nem csak játéknál (sőt, mivel nem játszok telefonon, ezért ott biztosan nem).
    Na most így már kezdem megérteni - illetve megérteném - az Apple-t ha ilyen formában nem akarná belerakni ezt a telefonjaiba. Mert azért szerintem még a mai napig jellemző az Apple-re, hogy a kiforrott dolgokat szeretik csak belepakolni a telefonba. Tehát szerintem akkor lenne valódi, teljes értelme a 120hz-es panelnek, ha azt folyamatosan lehetne használni mindig, alapértelmezett lenne, de közben az akksi teljesítmény is megmaradna, vagy épp annyival lenne jobb az akksi, hogy kompenzálja a plusz fogyasztást. És gondolom, amíg erre a technológia nem képes, addig az Apple sem rakja be. Na de majd meglátjuk.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák