Új hozzászólás Aktív témák

  • whitezo88

    nagyúr

    annyira jó dolog, mikor bejön valaki az irodába, sose láttam, be sem mutatkozik, majd beleszól a munkámba hogy ez így kéne, azt úgy kéne, átírja, majd távozik, mert hogy "ne úgy jelenjen meg". Beszélgethettünk volna, hogy kinek is van a történetben diplomája, jópár éves tapasztalata és jó munkateljesítménye és nyelvtani érzéke (legalábbis csak a egyetemi eredmények által is)... mindegy legyenek boldogok. :U

    de felhúztam most magam... berakosgatnak új embereket azt se tudom kicsoda, honnan jött, mert kinek áll érdekében és mindenki fontoskodik, közben meg amúgy huszadrangú dolgokról van szó ami senkit se érdekel. nemrég lett főnök egy srác, aki tizedannyi ideje se dolgozik itt mint más, szóval mondjuk nem csodálkozom. Mondjuk apámnál is ez volt, amennyit mesélt róla az ő munkahelyén is... műszaki cég, azt berakták főnököknek a frissen végzett ismerősöket a vezetőképzőkből meg ilyen helyekről, azok haverokat raktak be főnöknek, és máris mindenki kurvára ért mindenhez. ők akik meg a pénzt csinálnák, le vannak szarva. A főnökök meg azt se tudják milyen ISO szabvány meg hegesztési varrat micsoda.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák