Új hozzászólás Aktív témák

  • őstag

    válasz Xero #74417 üzenetére

    Massat most én is sajnáltam, bebizonyította, hogy tudnának menni, mert az első kerékcseréig tartotta a mezőnyt. Viszont a Rosberg vs. Hamilton csata megint jó volt! Rosbergben a nagy bizonyítási vágy, de szerintem messze nem jobb pilóta Hamiltonnál. Hamiltonnak a harmadik időmérőn - mivel 4 kerékkel hagyta el a pályát, fékhiba miatt, ergo ismét bebizonyították a szerelők, hogy rossz munkát végeztek - nem volt mért kőre. Viszont a mezőny közepéről rajtolva, már az elő kőrben feljött a harmadik helyre, ott lihegve a remegő Rosberg nyakán. :D Sokáig Bottas miatt nem tudott DRS zónán belülre kerülni. A kerékcserékről nem is beszélve. Hamilton csapata netto 4s, Rossbergé 3s! Itt is egy másodpercek kellett volna faragnia a pályán Hamiltonnak a csapata hibájából. A futam nagy részén 2mp távolságban voét Rossbergtől, és utolsó elkeseredettségében felszólította már a boxutcában unatkozó csapattársakat, hogy ugyan elemezzék már ki, a pálya melyik szakaszán tudna hozni Rossbergen. Elárulták! Holott ez lenne a munkájuk, kérdezés nélkül. Rögtön hozott is fél másodpercet. Azt nem értem, hogy most Rossberg jobban tolta a Mercédest, ergo, melegebbek voltak a hátsó gumik, nagyobb volt a fogyasztás, vagyis Hamilton autója jobb állapotban volt. Mikor a hátralévő kb. 30. kőrben rászóltak Hamiltonra, hogy most már nem kell spórolnia, nem történt semmi. Az utolsó két kőrben utasították a hatos beállításra, rögtön egy mp-en belülre került, gyorsan Rossbergék is ugyan arra a beállításra váltottak. Ha még lett volna legalább 5 kőr, leradírozta volna a csokidrazsé Rossberget. :D

    Vettel idén már nem fog labdába rugói, se Alonso. Vettelék már az 5. technikát használják, ha a hatodikat is kénytelenek lesznek elővenni, kapják a boxutcás rajtott.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák