Új hozzászólás Aktív témák

  • ripla

    őstag

    válasz icecave #54013 üzenetére

    pesttől kb. 45 km-re lakom, annyiban mondjuk mákunk volt, hogy adtunk ezért a családi házért egy 3 szobás panelt meg 2 millió forintot. cserébe kaptunk egy 2 lakásos házat, külön fürdővel, wc-vel, konyhával. kocsibeállót, garázst, pincét, padlást és egy 15*30 méteres kertet. :) magyarul elcseréltük a 2 lakást.
    ja igen, a panel kb. 15 millát ért, plusz az a 2 amit mi adtunk hozzá...messze van az még a 30-tól .:)
    ha meg arra gondolsz, hogy csak pest jöhet szóba, akkor pest még mindig nem egyenlő magyarország. :)
    vannak pestnél sokkal kulturáltabb helyek is, pl. szeged, pécs, nagykanizsa, gödöllő, miskolc, csak hogy egy párat említsek. mindegyikben megtalálsz mindent ugyanúgy ahogy pesten.
    évekig jártam pestre, de még egy olyan büdös, koszos, hangos és zsúfolt várost nem láttam. az emberek meg, hát hagyjuk, egyik nagyobb bunkó mint a másik, tisztelet a kivételnek.
    érdekes módon akikkel ezalatt az évek alatt normálisan ki tudtam jönni, azokról mindről kiderült hogy vidékiek, szintén csak melózni jártak abba a szutyok városba. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák