Új hozzászólás Aktív témák

  • manchester85

    addikt

    válasz vadászcsiga #52683 üzenetére

    Nem akartam sokat írni, mert akkor nem fér ki a lényegi faszság a screenshotra. :DDD dehogy fogytak, azok sose fogynak el. Az a baj hogy olyan bődületes hülyeségeket beszél, hogy ebben tabortol függetlenül mindenki egyetért. A droid-iOS viták ugye általában nem erről szólnak, a lényeges hardver es fejlődés fontosságaban mindkét tábor egyetért.

    szentkuti11

    :DDD Ah, nem vagyok egy sértődős típus, inkább mások szoktak ram megsértődni. A disznóvágós friends with benefits csaj is "kidobott", hiába mentegetőztem. :U Mondjuk nem különösebben izgat, a teltebb, ráadásul falusi viselkedésű csajok nekem nem az eseteim. :U Mindig az volt az érzésem, hogy egy háziasszonnyal vagyok egy ágyban. Nem kell bombázónak lennie, csak legyen csinos, es cuki vagy nőies. Igazi falusi büszkeséggel távozott. :DDD Szánalmas. Amit en az életben elviseltem/elviselek, azok után más mar felvagta volna az összes erét, en viszont képes vagyok mosolyogva túllépni a fájdalmakon. Aki vérig sertodik aprosagokon, az olyan embert semmibe nem nézem.

    [ Szerkesztve ]

    i6 Silver

Új hozzászólás Aktív témák