Új hozzászólás Aktív témák

  • korpicschess

    veterán

    válasz Xero #40523 üzenetére

    Hehe. :) Én szinte csak nyáron jártam magas hegyeken. Ennél bőven magasabbakon is. Azért úgy egész más. :)
    Egy sulis úttal voltam télen, de nem a magasság volt a lényeg, hanem sípálya, de igazából csak páran síeltek, mert ott csak 1 délutánt voltunk, mi felmentünk a felvonóval, aztán kitaláltam, hogy menjünk fel tovább... Kb. fák tetejét lepő hóban mentünk, szakadtunk, hatalmas volt. Olyan nagy havat sem látok mostanság.

    Ragnar:
    Azért szerintem ez nem ilyen egyszerű. Mert mondhatjuk, hogy BME-re kb. mindenki bejut, mert tény, hogy a 370 pont vicc, de a sok pont még nem garancia arra szerintem egyáltalán, hogy valakinek az egyszerű lesz. Mondjuk érdekes, hogy Corvinus pl. (szerencsére oda is felvennének úgytűnik, bár csak nagyon B terv volt), ott ismerősök 4,5 fölötti átlagokkal tolják. Na most ez milyen egyetem? Nem hiszem, hogy azért, mert 450 (480 pontos rendszerben) aztán mert 480-as, most meg 460 vagy 465-ös határ van.
    Más ismerős meg BME-n 2,3... és már az is ösztöndíjas.

    Szóval, hogy milyen nehéz bekerülni... milyen nehéz elvégezni... nem hiszem, hogy nagyon meg lehet ezt határozni. Tény, hogy a BME-t nehezebb, mint egy Corvinust.
    Na meg egy külföldi egyetemhez hasonlítani, mikor gondolom itthon valószínűleg nem járt. Szóval nem tudom...

    [ Szerkesztve ]

    Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

Új hozzászólás Aktív témák