Új hozzászólás Aktív témák

  • r3dsnake

    nagyúr

    Szamomra erthetetlen miert akar barki iOS-rol androidra valtani. Fel ev alatt tobbezret koltottem appokra, szolgatatasokra es meg csak nem is sajnalom. A nagyobb kijelzot meg tudom erteni, mint indok, de akkor mar nem eszszerubb egy androidos vagy iOS rendszeru tabletet venni a telo melle? Uzemido szempontjabol is lenyeges valtozas lenne igy. Androidon eszembe nem jutott, hogy appot vagy szolgatatast vegyek, mert nagy resze minosithetetlenul szar volt. Vicces, hogy ott 4 maggal utana kellett neznem, hogy vajon akadni fog-e az adott app/jatek, i4 800Mhz-nel meg csak leszedem es az esetek 90%-aban ez a hardver is eleg a csucsappok alatt is. Vagy ha valami akcio van, de tudom, hogy nem fog menni i4-en, akkor is meg szoktam venni, mert ugyis iPhone-ra fogok valtani. A masik kedvencem pedig, hogy egyre tobb jatek iOS exkluziv (pl. az uj Deus Ex), vagy honapokkal megjelenik az androidos verzio elott. Tenyleg nem ertem miert akarna barki ezt otthagyni. Egy androidos tabla melle oke, de elsodleges kutyunek szamomra furcsa. Persze ez szubjektiv, es nem kell egyeterteni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák