Új hozzászólás Aktív témák

  • Ragnar95

    nagyúr

    válasz Xero #32467 üzenetére

    Akkor még egy kis cukiság így ráadásként, csak h jobb kedvre derülhessenek a pókokat nem kedvelők is :DD 1 2 3
    Nálunk sajna mire én megszülettem, pont nem voltak kutyák nagyszülőknél, pedig előtte volt összesen 5. Apa mindig is kutyaellenes volt, meg amíg lakásban laktunk, nem is lehetett volna ott rendesen kutya, de aztán 4,5 éve sikerült apát is jeggyőzni a kutyáról, úgyhogy azóta ő a legkisebb családtag, akit mindenki szeret :K :DDD Eleinte németjuhászt, goldit vagy labradort szerettem volna, mert azok okosak és jók családba, lehet velük sokat játszani, de aztán szólt ismerős,h havanese-ek születtek nála és mindenkinek megtetszett + vele apa is kiegyezett, mert ekkoraként nem tudja tönkretenni a kertet (legalábbis ezt hitte, simán ás félméteres lyukakat :DDD ), de egyáltalán nem bántuk meg. Elvben szobakutya, de ha teheti, kint van egész nap jóidőben a kertben :P Mostmár csak kis kutyát vennék, ha lenne egy 2. , mert sokkal többet lehet velük együtt az ember, hiszen bent is lehetnek :K Bár el tudnék akár képzelni mellé még mindig egyet a 3 említett nagytestű közül, csak akkor nem lenne jó nekik,h egyikük bejöhet, másik nem, egy 30-40kilós, 1 méteres kutyát viszont nem szívesen látna senki se a családból bent a házban :P

    Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Új hozzászólás Aktív témák