Új hozzászólás Aktív témák

  • őstag

    válasz Xero #30661 üzenetére

    ERP-nek akkor van igazán értelme, ha gépről költözöl gépre. Magyarországon halott ötlhet a cloud, mert nem fizetik a felhasználók a csomagokat, és nagy az adatszolgáltatás adótartalma, ergo a mobil net. Ezért jóval drágább, mint tőlünk nyugatabbra. Kábelen meg teljesen felesleges, mikor egyre olcsóbbak a HDD-k. Egy gépen 100-150GB van átlagban, ezt hol tárolod? Amit elfogyasztasz mobilon (tárhelyet), csak a töredéke a felhasználó valós adatainak. Azért meg senki nem vérpisti, mert zenéket fotókat, játékokat, könyveket, nyelvleckéket, promóciókat, tananyagot, mentett NAV formanyomtatványokat - és még sorolhatnám a végtelenségig - tárol a telefonján. A gyártók 8GB-os modelleket pont az olcsóbbítás jegyében árulnak - nem sok sikerrel - és csak egyesek kapcsolnak hozzá ilyen összeesküvés elméleteket. :D A smartphonok memóriája úgy fog nőni ahogy mennek le a Nand árak. Egyre több a 64GB-os telefon, és kell is. Én 32-ből sem jöttem ki, igaz azon filmeket is tároltam. Ha erre azt mondod, hogy egér mozi, ezzel a consol játékokat is degradálod. Kell a memória, és jönnek is rendesen az új modellekkel, lásd HTC One, új BB-k, Sony-k, Nokia-k, stb. Vajon miér? :D

    Cyberpunk

    Megva, de má nem sokáig. :D hihi...

Új hozzászólás Aktív témák