Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    válasz szekra #181561 üzenetére

    Igen, de a pofátlankodás és a nyuggertempó közt azért van még bőven átmenet. Én sem 49-cel, meg 51-gyel szoktam közlekedni, mert megőrülnék, de van alapvető kultúra, amit úgy gondolom, hogy illik betartani. Fordult már elő persze velem is, hogy baromira elcsúsztunk, időre mentünk és éltem ezzel, de pontosan úgy ahogy te. Arra még azt mondom oké. Akkor ha van max 2 ilyen autó. De hogy azért áll be állandóan minden és azért növekedik 20 perccel a menetidő, mert mindenki a végén indexel, azért az szerintem gusztustalan. És erőszakosan húzza rád a kormányt. Ez pedig nem típus, hanem emberfüggő.

    A Vitara egyébként egy remek autó, én is jártam egy Vitara S-sel egy darabig. Pedig sose voltam nagy Suzuki párti, azt tudtam, hogy rohadt megbízhatóak, de valahogy nem volt a világom. Aztán annyira megtetszett az a kocsi, hogy végül én is Suzukiban kötöttem ki, pedig azért nem 5-10 féle kocsit próbáltam már. Persze megvannak a határai, meg tudni kell a helyén kezelni, de egyáltalán nem rosszak.

Új hozzászólás Aktív témák