Új hozzászólás Aktív témák

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz tothjozsi96 #175657 üzenetére

    Jah, hogy arra értetted, hogy csak szeretnék ilyen telefont! Én, meg úgy vettem ki, hogy szeretnék ilyen tokot. :D Ezért nem is értettem. Ha ismernél nem kérdeztél volna ilyesmit.
    Ez itt nem a dedó, azért, mert off topik. Kis túlzással nekem már akkor volt pro max, mikor a legtöbb örült, hogy leadhatta a rendelését.
    De attól még ez a kamera megoldás ormótlan és a mai napig gáz. Ahogy olvastam, Gsx-rr fórumtársnak sem jön be a dizájn.
    Nekem sem jön be, mert ez már xs (max)-nál is lényegében elavultnak mondható volt, de ott még elment, Egyébként azt is használom, sőt gyakrabban, mint a bugosabb pro max-ot. De ez nem android, hogy 725 féle készülékből lehet választani. Itt egy évben csak egyszer van frissítés mobilra, nos ez nem az volt.
    Ha note10+ mellé teszem az xs - pro max-ot, kb mintha valahol leragadtak volna az őskorban apple-ék.
    Ettől függetlenül, én nem tartozom azok közé, ha birtoklok egy terméket, akkor nem fogok róla negatív kritikát írni, mert nem vagyok elfogult. A kamera megoldás meg az egyik legormótlanabb része az egész készüléknek. Szerencsére a hátlapját nem kell sokat bámulnom.

Új hozzászólás Aktív témák