Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • jolti05

    őstag

    válasz dat #1053 üzenetére

    Ma belepróbáltam (volna :D ) az agybadugós fülesemet az iphoneba, de olyan precízen megoldották az apple-nél, hogy egyszerűen nem tudsz más fülest beledugni. :) Egyből mosolyt csalt az arcomra. Ha véletlenül találnék most egyet dobozostól az utcán, első dolgom lenne átfabrikálni a gyári fülhallgatót. Eszméletlen pofátlanságnak tartom. :(((

    icecave: Mindenhonnan azt hallom/Mindenhol azt látom, hogy a Meizu M6 mennyire gyönyörűen szól. Namost, konkrétan egy elég közeli ismerősömnek van egy ilyen készüléke, nagy reményeket fűztünk hozzá, együtt vettük, és valami katasztrófa. Az volt az alap, hogy pixelhibás. Tehát még mielőtt beleélhetnéd magad, hogy most egy jót fogsz zenét hallgatni, szembesülsz vele, hogy bagge... Hát sajna kifogta a srác... Sebaj, toljunk rá valami ütőset, mindenféle effekt bekapcsol...azt hiszem 40es volt a skála, 30tól már csak hangos sistergés szólt zene helyett... A vége az lett, hogy olyan 25ig egészen tűrhetően szól, mindenféle effektus nélkül, mert ha már rátesz egy kis basszust, torzít. Borzasztó nagyot csalódtam benne. Szerviz lett a vége, nehogymár, pixelhibás is, meg még sz@rul is szól...visszakapta egy hónap múlva, mondván, hogy csak adott pixelhibaszám esetén javítanak/cserélnek, a hangjára pedig azt mondták, hogy túl vannak vezérelve a zeneszámok. Köszi. Srác azért használja, leginkább ebookra, meg szerencsére nem olyan igényes minőség terén, mint én, ezért zenét is hallgat olykor. Megszokta... Úgyhogy írtó kíváncsi lennék hogyan kellene szólnia eredetileg.

    Razor1: A hangerejével semmi probléma sincsen. Úgy vettem észre, hogy általában az ilyen "mindent tudó kütyük" elég hangosak, gondolok itt pda-kra pl. Viszont a minősége az számomra tűrhetetlen. (Nem semmi az iRiver készüléke. Nameg az ára sem :) )

    czipaocsi: Meggyőző érvek. Én csak a W300/810/850/950-et ismerem hangzásban. De lényegében nem hinném, hogy sok különbség lenne köztük. Valóban halkak, ez nekem is problémát okozott/okoz. Erre sokan mondják, hogy miután kiszűri a füles a külső zajokat, így "hangosabb" a fülhallgató. Egyébként én úgy tudom, hogy ez valami EUs szabvány volt, hogy lehalkították őket, de oktassatok ki, ha hamis az infó :)
    Hozzáteszem, hogy én élek halok a basszusért. Csak szemléltetésképpen, a 12négyzetméteres szobámban egy 30cm átmérőjű Heco-val fakasztok mosolyt a szomszédok pofájára. Kicsit sok, de én így szeretem. Ezért lehet, hogy a megabass már közel jár ahhoz, amire azt mondom: Igen, ezt már szeretem. De az iphone gyári füleséből én egy fikarsznyi mély hangot sem éreztem.
    Meglepő, hogy a CX300 belemegy a készülékbe. Az enyém [link] sajnos nem, pedig nem egy vaskos darab. Meg sem fordult a fejemben, hogy nem fog beleférni :(((
    Szerintem egy 192 és egy 320kb/sec-es tömörített mp3 fájl között nincsen érezhető különbség. Még a flac-eknél is külön figyelnem kell, hogy halljam. Lehet botfülő vagyok.Nyilván a 96nál már húzom a szám és nagyon sok 128as sem hozza (közel sem) a nívót.
    Igen, sikerült segítened. Egészen pozitív hsz, de sajnos én még közel sem vagyok meggyőzve :)

    Hozzáteszem, én a régi verzióval próbálkoztam, abba szerintem a CX300 sem megy bele. De azt látom, hogy mégis :)

    Köszi a válaszokat. Szívesen várom a továbbiakat :) és sry hogy ennyit írtam (főleg azoktól, akik nem szeretnek olvasni :DDD ).

    Mod: Helyesírási hiba :)

    [ Szerkesztve ]

    A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

Aktív témák

Hirdetés