Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M@te

    senior tag

    válasz Kapanyél #30295 üzenetére

    igen lehet hogy a használt mobilok árát csökkentik, de ebben sem vagyok azért olyan biztos. ami tuti az az hogy a szolgáltatók nem viszik lejjebb az árakat.

    csak hogy a saját példámat említsem: egy 150 fős flottában vagyok benne a telenyomoréknál és több mint 2 éve használom az i4-et (nem tőlük vettem) gondoltam lecserélem egy 5-re. én naív azt hittem hogy a nagy flottára való tekintettel jár valami pár ezer forintos kedvezmény a telefon árából ami egyébként 209.990 Ft 2 éves előfizetés hosszabbítással. na pofára estem kiderült hogy nem jár. gondoltam egye fene megveszem részletre havi 8-12ért biztos odaadják megfelelő keződrészlet befizetése után. itt jött a 2. pofára esés. vállalati előfizetőknek NINCS RÉSZLET :D :D :D

    de ha az utcáról besétálok mint magánember rögtön vihetem részletre a telefont. hol ebben a logika? :W
    (lehet hogy én vagyok a buta, ha valaki tudja ennek a miértjét, világosítson fel!)

    így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

Új hozzászólás Aktív témák