Új hozzászólás Aktív témák

  • Harciszkunk

    csendes újonc

    Sziasztok, Ti hátha tudtok valami megoldást a hogyan másoljunk fényképet problémámra. Én feladtam.
    Adott 690 db fénykép a google driveba feltöltve. (7 GB méret össz)
    1, Letöltés GDRIVE-ból - Nyilván nincs opció appból letöltésre csak egyesével - megértem , google
    2, Letöltés GDRIVE-ból chromeon keresztül - nem mukodik, mert a fájl tömörítése után nem indul el a letöltés
    3, Fájlok app az Iphoneon - nem működik , mert 236 vagy néha 238 fénykép után megáll, ha 50esével másolom, akkor is, ( egyébként is csak 500 fájlt lát a 690 helyett, szóval ha nem állna meg, sem tudnám mindet átmásolni)
    4, Itunes PC - nem működik, mert a 20 megás képek helyett 700kb-os képeket másol át ( az apple forum szerint ez így tök jó, mert minek is foglalnám a helyemet a telómon mikor a pc-met mindenhova viszem magammal. Mindenféle optimalizalos opciót kikapcsoltam.
    5, Most azzal próbálkozok, hogy betömörítettem 2 gigás zipekbe és icloud driveon keresztül próbálom átmásolni valahogy, de gyanítom itt is találtak vmi megoldást, h ez se mukodjon.

    Légyszi segítsetek, mit rontok el. A párom galaxyján kell tartani mindent, mert 2023-ban ez nem megoldható iphone segítségével. Értem, hogy zárt rendszer, de ez inkább szivatás, mintsem az én érdekemben történne itt bármi.

    Előre is köszönöm ,

Új hozzászólás Aktív témák