Új hozzászólás Aktív témák

  • Phreetsie

    tag

    válasz B-L-A-C-K #24234 üzenetére

    ilyen nekem is volt.. igaz, en 80-ert neztem anno. talaltam egyet (igaz, nem itt) az apr*d oldalon. mivel en Ujpesti vagyok, igy el kellett mennem erte Csepelre. ami nekem nem kis utazas, foleg jegy szempontbol (nincs berletem). de vegulis, en akartam telefont venni, aztan ugy voltam vele kit is erdekel.. lenyeg, felhivtam a tagot es mondta, hogy vegig tokban hordta, folia etc. mondom okes, megyek. erre, felhivtam indulas elott megegyszer, hogy na.. megyek a teloert es megkerdeztem, hogy tenyleg karcnelkuli vagy legalabbis nem agyon harcolt. mondta ismet, hogy neeeem dehogyis.. talalkoztam vele, erre basszus egy olyan telefont kapott ki a zsebebol amin volt egy felgyurott elo- hatlapi folia es semmi vedelem. a kijelzon volt egy kib*szott nagy karc.. nem vicc, olyan mintha bele vestek volna kulccsal. a hatulja meg tele volt mikro karccal, de szabalyszeruen tele. el is kuldtem az urget a francba, hogy ide rangatott egy ilyen sz*rert. legalabb mondta volna, hogy karcos indulas elott.. vagy azt hitte rossz a szemem? a baromja. azota nem vadaszom hasznalt szifonra. vettem inkabb egyet ket eves rablanccal a T-nel. de legalabb uj.

    Lumia 710 BLACK | vodafone HU

Új hozzászólás Aktív témák