Keresés

Aktív témák

  • manchester85

    addikt

    válasz Jorus #1953 üzenetére

    Ok, sorry, nem akartam személyeskedni. :R Mondjuk azt nem nagyon vágom, hogy milyen vállalaton belüli 0ft-ról van szó, amikor a smart 1000 nem foglal magában ilyen opciót.

    "Tehát azzal a tarifacsomaggal, amivel eszementnek tituláltál, én spórolok havi 3-4k-t"

    Hát figy, nem tudom, hogy ezt hogy kalkuláltad ki, de hidd el nekem, hogy ez a csomag a piacon levők közül gyakorlatilag a legrosszabb. Nem létezik, hogy bármilyen felhasználás mellett is ez jobban megérje más csomagoknál. Ennyi pénzért a legtöbb országban korlátlan perc és korlátlan sms jár, ha te úgy gondolod, hogy jól jössz ki belőle, az a te dolgod, de a csomag elemenként lebontva nagyon rossz feltételeket sejt, a 26ft-os "túlforgalmazási" percdíj pedig egyenesen nevetséges egy 20k-s csomag esetében. De te tudod, és peace. :) Nem téged akartalak bírálni (nem is provokatív jellegűnek szántam) csak továbbra is fenntartom, hogy a smart nem más, mint válasz a T-s ikon csomagokra, de a médiamániával labdába se rúg, pedig ott is ugyanazok a készülékárak. Ha úgy gondolod, hogy ez egy jó csomag, annak egyedül az lehet az oka, hogy a vodafone a maradék valamire való csomagjait is megszüntette. :)

    i6 Silver

Aktív témák