Aktív témák

  • Jorus

    nagyúr

    válasz manchester85 #1952 üzenetére

    Az a baj, hogy a helyzetem ismerete nélkül írod ezt, ki is emeled ráadásul ezt a tényt, és butaságot írsz. Arról, hogy te nem tudod elképzelni, hogy ez valakinek egy elfogadható csomag lehet, arról igazán nem én tehetek, és ettől függetlenül nem mondom azt, hogy korlátolt vagy, még a személyeskedő hangvétel miatt sem. :)
    Mivel a cég minden telefonja Voda-s, így a szolgáltatóválasztás nem képezte gondolkodás tárgyát. Tehát hiába olcsóbb a T-nél a percdíj, hiába rugalmasabb a felhasználhatóság, a vállalaton belüli számok 0 Ft-jánál nem tud olcsóbb lenni, és akkor már nincs is miről beszélni, ugye. A Vodafone kínálatában pedig ez volt a legjobb. A havi számlám talán 5 éve volt utoljára 20k alatt, de inkább 24-25k volt a jellemző, amiből 6k a net előfizu volt, a többi beszélgetés, SMS, MMS. A jelenlegi csomaghoz járó 1000 perccel nagyjából kijövök, és nagyrészt ki is szoktam használni, ahogy a 200-250 SMS is elröppen (iPhone-on meg pláne könnyen csúszik). Tehát azzal a tarifacsomaggal, amivel eszementnek tituláltál, én spórolok havi 3-4k-t.

    [ Szerkesztve ]

    ''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

Aktív témák