Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tothjozsi96

    addikt

    válasz Intruder2k5 #30331 üzenetére

    Érdekes amúgy ez az egész, nálunk már 10 éve biztosan hogy Invitel van bekötve. Akkor még emlékszem hogy 2/0,5Mbit internetcsomagot köttettünk. Az az érdekes hogy mióta "megszűnt" a szolgáltató, nálunk sokkal több gond van vele. Anno komolyan mondom nem volt egy rossz szavam se rá. Mikor felszerelték a Telekom optikát többször kérdezősködtem itt is, Telekom topikba is hogy érdemes-e váltani. Bejött az 1Gbit-es csomag, akkor lett volna havi 4500 forint havidíjért, hogyha anno megkötöm azt, akkor valószínűleg még most is azon az áron kapnám. Ha most szeretném bekötni ugyanezt a csomagot, akkor már 8440 forint lenne a havidíja. Azért írom ezt le mert anno azt éreztem hogy nagyon stabil az Invitel és tényleg nem is tudtam volna megmondani hogy éves szinten volt-e a szolgáltatással bármilyen probléma. Most meg többször előfordul hosszabb szolgáltatás kimaradás, tesóm hazament egyetemről, otthon volt hétvégén, kellett volna az internet, elment szombat reggel a szolgáltatás és valamikor vasárnap délelőtt jött vissza. "Tök jó", elment a hétvége, vissza kellett mennie, internetezni viszont nem tudott, pech. Azt nem értem hogy 1+ napos kimaradást hogy engedhet meg magának egy szolgáltató, tudom, könnyű pofázni. Az egésszel arra akarok utalni hogy az Invitel továbbra is "jelen" van mint egy halott szolgáltató, és lehet hogy most a DIGI átvette, de már nagyon nem olyan mint anno. Arról meg ne is beszéljünk hogy 5-10 évig valószínűleg nem is fog történni semmilyen változás, se egy új csomag, se nagyobb internet, semmi. Ha nem is zavar ez mindenkit, de a fiatalabb korosztályt azért szerintem zavarja. Főleg az hogy leragadtunk egy 100/8Mbit internetcsomagnál, most az a 8Mbit mire elég? Semmire.

Új hozzászólás Aktív témák