Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rent

    senior tag

    válasz shabbarulez #2343 üzenetére

    tudom mirol beszelek 100% osan vitte vegig a meghirdetett sebességet, nekem 2000tol 2005ig volt upc chellom mig ide nem koltoztunk, es vegig annyival ment amennyivel meg volt hirdetve.

    biztos tobbet mer a speedtest mint amennyi valojaban a sav..... :D
    de ha hiszed ha nem, nekem teljesen mind1, ennyivel megy ugyanis nem 2-3tb ot rancigaltam ezekkel a vonalakkal le torrent alapon es ftpn is.

    hidd el hogy fixen tolt ennyivel mint amiket lejjebb irtam.

    anno 384kbps el lett bekotve a upc chello majd 512 (fix 64k val szedett akkor is) majd tovabb tovabb.

    upc mindig is annyival hirdetett amennyivel ment is

    nem tudom honnan veszed az ellenkezojet, es azt sem miert probalod vedeni az invitelt, mikor azt hogy draga es lassu mar reg bebizonyitottak elottem tobben is. stabilitasrol meg nem beszelnek, mert valoban stabil de nekem stabil volt chello is, versenyszeruen gamoltam evekig neten cset, amihez szukseg volt stabil netre, es nalunk 13.-kerben nem volt problema upcvel.


    Lenyeg hogy most upcnel 100% on mennek a vonalak a meghirdetetthez kepest, es olcsobb mert mig itt 3,8mega/25k 10.000, addig ott 5mega/98k 9500, vagy amig itt 6,8mega/50k 12990, addig ott 10mega/1mega 9900.

    ez pedig valoban igy van.

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák