Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz kabelmania27 #18593 üzenetére

    Köszi :R Igen :K

    Sőt csináltam még egy videót az analóg adások minőségéről is. Csak hármat tároltam el, abból az elsőt kár volt, mert utána úgy döntöttem, hogy csak a két regionálist tárolom, de a többin is végigmentem kézi hangolással.

    Invitel Analóg kábeltévé - Youtube

    FilmBox Live-al kapcsolatban hozzák a formát úgy néz ki :) Viszont nem baj, mert lecseréltem a régi Nexus-t egy új Nexus-ra, ami már tudja a FHD-t is és a vezeték nélküli töltést is, de ami még fontosabb, hogy amikor itthon vagyok, és a fő gépemen valamelyik családtagom internetezik, akkor az új Nexus egy kvázi számítógépként mHDMI-n keresztül fogja a FilmBox Live, a Mindig TV, a Youtube Streameket Full HD-ben, és SD-ben a TV GO Streameket kiküldeni a Philips 237E3QPHSU monitoromra. A FilmBox Live előfizetés már önmagában ezért megéri, mert rengeteg filmet fogok így is nézni rajta, mivel az Invitelnek nincs sajnos Stream képes külön applikációja egyelőre mobilplatformra.

    Az új Nexus kiegészül még egy Rapoo E6100 Bluetooth billentyűzettel is, és egy GIGABYTE M7700B Bluetooth egérrel is, így teljes értékű PC-nek is meg fog felelni (ezeket a 2012-es Nexus időszakából örökölte el). A hangfal pedig egyelőre marad a Genius SP-M150, de majd veszek hozzá külön egy nagyobbat.

Új hozzászólás Aktív témák