Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz kabelmania27 #15251 üzenetére

    Közben a tévénél visszaállt 78-ra, ahogy a kábelmodem értékei is:

    Most van tartalék "bőven", de ez a hőhullám állítólag 3-4 hétig is tarthat, és akár 41C is lehet kint a szabadban :( Viszont arra jó lesz, hogy tapasztalatot szerezzek ilyen szélsőséges körülményeket illetően, a kábelmodemes rendszernél mire is érdemes negatívumok terén számolni, és mivel nem kell mert az már nem igen fordulhat elő (mondjuk szaharai 50C szabad levegőn).

    Röviden, ha ezt a hőhullámot szépen átvészeli csatornakiesés nélkül, akkor a jövőt illetően is nyugodt lehetek.
    Tratecnél DS ugye nálam produkálta áprilisban a negatívokat, szinte alig volt pozitív, most meg lényegesen nagyobb hőségben, ég és föld a különbség pozitív irányban :D

    Nem is engedném visszatenni :)

    Egyébként egy ilyen Technetix/ Tratec / MMWO multimédiás aljzat milyen árban van? Mert árat nem találtam Magyarországon hozzá (Itt sincs ár), viszont akkora mint két splitter + két HPF + két villámvédő együttvéve :)

    (#15252) headhunter: A három kiesett US az kemény. Megvan a feltöltés, mert:

    "d3 esetén két us frekivel 54Mbittel kapcsolódik a modem a cmts-hez" - (#14852) kabelmania27

    Viszont, ha nem áll helyre modem újraindításnál sem, vagy mondjuk 24 óra elteltéig sem, én lejelenteném hibára. Persze kérdés, hogy mit tudnak még kihozni a dologból, de ebben az esetben, biztos nem foghák azt mondani, hogy a hiba nem náluk van, annak ellenére sem, hogy szoros az összefüggés az időjárási tényezővel is.

    (#15254) kabelmania27: Igen, még ha átmegy véletlen negatívba, akkor se aggódom, multimédiásnál már akkor valszeg netem sem lenne...

Új hozzászólás Aktív témák