Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • poffsoft

    addikt

    válasz jozsi252 #11498 üzenetére

    Optimista vagyok, tán jövő ilyenkorra végre szakítunk :)

    [ Szerkesztve ]

  • poffsoft

    addikt

    válasz jozsi252 #11498 üzenetére

    Új fejlemény: megjött a válasz a 09.22-én kelt emailre, de csak részsiker. Nem kommentelem, itt az újabb válaszom:

    Tisztelt üfsz!

    Örömmel jelzem, hogy a kért hangfelvételt ma megkaptam, példás gyorsasággal október 17-én elkészítették álláspontjukat 09.22-én iktatott panaszomra az AUGUSZTUS 29-ÉN INDULT SAGA-ról.
    Örömmel észleltem, hogy elismerték az önök hibáját. Külön öröm számomra, hogy levelüket az alábbi frázissal zárják:".. az okozott kellemetlenségekért szíves elnézését kérjük!"
    Sajnos a következő mondat már nem áll helyt: "Bízunk abban, hogy tájékoztatásunkkal segítségére voltunk".

    Nos, tételesen értékeljük az eredeti panaszt és a kapott választ.

    1.) Nyomatékosan kérem a beszélgetésről készült hangfelvétel eredeti, szerkesztetlen verzióját sürgősen eljuttatni szíveskedjenek hozzám.
    Ehhez képest a később megérkező szerződésen (valamint később munkatársaik tájékoztatása alapján a rendszerükben 5M internetcsomag került rögzítésre. (tájékoztatásuk szerint ez beállításra is került 09.05-én)
    Nos, eddigi válaszaikban ezt az "apró" anomáliát(=eltérést, különbséget, zavart, hibát) nem sikerült megnyugtatóan tisztázniuk, hogyan lett a 10M ajánlatból 5M szerződés, azonos díjért.
    ...

    E kérdést sikerült megválaszolniuk, részemről lezárva

    2.) Kértem, mivel aktuális internetes ajánlataik áttanulmányozása után megdöbbenéssel tapasztaltam, hogy a jelenlegi csomagom normál havidíja méltánytalan a jelenlegi csomagajánlataik normál havidíjához képest, adjanak ajánlatot egy mindkettőnk megelégedését szolgáló csomag/díj (váltás) vonatkozásában. Nos, ezt nem sikerült megtenniük, ellenben a válaszlevél kb 90%-ban azt taglalja, hogy az invitelnek joga van adott szolgáltatásért olyan díjat megállapítani, amilyent csak akar. Bizonyos határok között ezt én is kétségtelenül, pontosan így gondolom, gondoltam /tapasztalom/, ennek ellenkezőjét soha sem állítottam.

    E kérdésben is részsiker könyvelhető el: Alakul az ajánlatuk (1307CSV1InVilágL2-Net10-Start), azonban a csomag tovább bővíti a következő (3-as) kérdést, mely eddig nem megnyugtatóan megválaszolt.

    3.) Az szerződés megérkeztével egy újabb fontos kérdés merült fel bennem: a jelenlegi díjcsomagom önök szerint (postázva 2013.09.11-én) "2012 jan - IN - AkcKomfort ADSL 5M" .
    Sajnos fenti kóddal honlapjukon nem találom fenti csomagjuk teljes, és pontos leírását, kondícióit.Kérem, a pontos internetes, nyilvános online elérési linkjét /műszaki-gazdasági paraméterek/ fenti csomagjuknak küldjék el számomra elektronikusan, valamint nyomtatott formában a pontos, beazonosítható csomagazonosítóval (2012 jan - IN - AkcKomfort ADSL 5M) ellátott dokumentumot, hangsúlyozom, nem egy "www.invitel.hu" link vagy egy ÁSZF.pdf a kérésem tárgya. Továbbá kérdezem, hogy - a kód alapján - egy 2012 januárjában indított, nyilvánosan fel nem lelhető paraméterű akciós ajánlat hogyan tudott aktív szerződéssé válni 2013 szeptemberében?

    3.a) Itt sajnos ismét komoly szövegértési problémákkal küzd valamelyikünk.
    Röviden és tömören fogalmazok, hogy mindketten követhessük a gondolatmenetet:
    "2012 jan - IN - AkcKomfort ADSL 5M" elnevezésű díjcsomag nem létezik a publikus dokumentációkban.
    Kérem ennek pontos, részletes paramétereit (beazonsítható módon) írásban részemre megküldeni szíveskedjenek. Hangsúlyozom, nem a "Komfort ADSL szolgáltatáscsomagok kondíciói kellenek, hanem a számomra a már érvénytelen szerződésben feltüntetett "2012 jan - IN - AkcKomfort ADSL 5M". Ilyen elnevezésű díjcsomagjuk nem létezik.

    3.b) Továbbá kérdezem, hogy - a kód alapján - egy 2012 januárjában indított, nyilvánosan fel nem lelhető paraméterű akciós ajánlat hogyan tudott aktív szerződéssé válni 2013 szeptemberében?
    Sajnos erre a kérdésre semmilyen választ nem sikerült megfogalmazniuk. Nos?

    3.c) Jelenlegi legfrissebb ajánlatuk hasonló kérdés tárgyát képezi :
    "1307CSV1InVilágL2-Net10-Start" elnevezésű díjcsomag nem létezik a publikus dokumentációkban.
    Kérem ennek pontos, részletes paramétereit (beazonsítható módon) írásban részemre megküldeni szíveskedjenek. Hangsúlyozom, nem a "Komfort ADSL szolgáltatáscsomagok kondíciói kellenek, hanem a számomra a már érvénytelen szerződésben feltüntetett "1307CSV1InVilágL2-Net10-Start". Ilyen elnevezésű díjcsomagjuk nem létezik.

    4.) A szerződés 3.11 pontja : "2012 jan- Havidíj kedvezmény egyéni 12 hó- Bundled / -2000 Ft"; szerződés 4.2 pontja: "határozott: 24 hónap".
    Magyarázzák meg, ez mit is jelent. Ilyenre nem emlékezem az ajánlatukból, hogy 12 hónap után emelkedni fog az előfizetés díja (megjegyzem arról sem volt szó, hogy a szerződéskor csökkenni fog.)

    4.a) Nos, nem sikerült megnyugtató választ alkotniuk. A szerződés melyik pontja írja le azt, hogy a 3.11 pontban feltüntetett kedvezmények a szerződés lejártáig érvényben maradnak? Valamint, ha a kedvezmény a teljes szerződés idejére szól, ami 24 hónap, miért tartalmazza a kedvezmény elnevezése a "12 hó-" kifejezést?
    Továbbá bizonyára nekem van problémám a magyar szövegértelemzéssel, de az én szerény értelmi képességem szerint a (idézem:) "A jelenlegi havidíjáért tudunk most önnek beállítani egy nagyobb csomagot" kifejezés számomra nem azt takarja, hogy a kedvezményekkel csökkentett havidíj ideiglenesen alacsonyabb lesz ugyan a jelenleginél, ám a szerződés határozatlan idejűvé válásakor jelentősen megemelkedik.
    5.) Csomagváltás ajánlatukat is meghallgatom. Elvárásom a méltányos, írásbeli ajánlat és a pontos, részletes és érthető kondíciók írásban.

    5.a) Köszönöm az ajánlatukat. Sajnos a pontos kondíciókat beazonosítható módon nem sikerült megosztaniuk velem (lásd 3.c) pont).
    "1307CSV1InVilágL2-Net10-Start" elnevezésű díjcsomag nem létezik a publikus dokumentációkban.
    Kérem ennek pontos, részletes paramétereit (beazonsítható módon) írásban részemre megküldeni szíveskedjenek. Hangsúlyozom, nem a "Komfort ADSL szolgáltatáscsomagok kondíciói kellenek, hanem a számomra a már érvénytelen szerződésben feltüntetett "1307CSV1InVilágL2-Net10-Start". Ilyen elnevezésű díjcsomagjuk nem létezik.
    Kérem, a kondíciók mellett egy szerződésajánlatot írásban részemre megküldeni szíveskedjenek, melynek azonosítható és összekapcsolt és elválaszthatatlan módon képezze mellékletét az ajánlott előfizetési díjcsomag pontos kondícióit leíró dokumentum is.

    5.b) Az általános ismertető sajnos nem tér ki az extra szolgáltatások és az ingyenes extra eszközök kérdésére sem. (wifi router, STB)

    5.c) Válaszuk megerősítette a méltánytalan ajánlat tényét (valamint elismerték a hibás teljesítést is): a "2012 jan -IN- AkcKomfort ADSL 5 M" díjcsomagot 24 hó hűséggel (bruttó 9240 Ft havidíjjal) aktiválták szerződésemre, és lám, jelenlegi ajánlatuk "1307CSV1InVilágL2-Net10-Start" 24 hó hűséggel bruttó 7490 Ft havidíjért...
    6.) Válaszukban jelzik , mivel éltem a 8 napon belüli elállás lehetőségével, hívjam ügyfélszolgálatukat , ahol kollégáik készséggel (SIC!) állnak rendelkezésemre. Kérdésem: Miért is kell felvennem a kapcsolatot? Tudomásul vették (?) az önök részéről hibásan teljesített(!!!) kontraktus visszautasítását. Milyen egyéb intézkedni valóm lenne nekem ez ügyben? Úgy gondolom, önöknek lenne sürgős intézkedni valójuk, szigorúan írásos formában.

    Nos, e kérdésen is sikerült átsiklaniuk. Továbbra is érdekel, miért és mit?

    A "[Invitel hibajegy #1688611][Invitel hibajegy #1705113][Invitel hibajegy #1705114]1705100 ticketszám" kérdéseim továbbra is megválaszolatlanok maradtak.

    És az utolsó gondolat e panaszomhoz mára:
    Idézem: "Tájékoztatjuk, hogy munkatársunk többször próbálta Önt telefonon hívni csomagváltással kapcsolatban, eredménytelenül"
    Amennyiben munkatársuk az önök részére megadott elérhetőségeimen próbálkozott volna, akkor hivatali időmben el is ért volna.
    Én felettébb kívánatosnak és szükségesnek tartom a minél gyorsabb elektronikus alapú kommunikációt, így sokadszorra felhívom tisztelt figyelmüket az önök előtt sem titokként kezelt email válaszcímemre:

    poffsoft@xxxxxxxxxxxxxxxxx

    Legegyszerűbb használata a levelező programban a levél megnyitása után a "Válasz" vagy "Reply" ikon/gomb/menüpont rákattintásával történhet.
    Szóbeli megkeresést sajnos a +xx-xxx-xxx számon nem áll módomban fogadni.

    Üdvözlettel:
    xxxxxxxxxxx

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák