Új hozzászólás Aktív témák

  • truebaba8

    tag

    hello,

    en is futottam egy kört velük pont most, írtam régebben, h 2 megás netert, alap tv-ert (+1 STB es 1db minicsomag) fizetek 8 ezret..

    Na, akkor legyen 2 év huseg, es vdsl, jojjon a 25/5 es a csaladi csomag. 7900ft, megcsak nem is lesz dragabb, remekul hangzott....
    Hát nem jött össze, csak 15/1 -et tudnak adni es ahhoz nem lehet valasztani csaladi csomagot, valamint sosem nezhetem HD-ben a csatornákat..

    ja és a poén : a fele anyi tv csatornat, es a 10/4 -el kevesebb netet 7720Ft-ert akartak adni (180ft-al olcsobban)

    Pedig 21 es 23-as csillapitasom van, ennek ellenere nincs eleg savszel 25-os netre es +2 tv-re, szerelo szerint ezt sosem fogjak megoldani, plane, most, h bevezetik a kommunális adót

    Ugyhogy sajnos vissza kellett mondanom a szerzodest, és most a helyi kábeltévét nézegetem, pedig én az invitellel teljesen meg voltam elégedve, 1x sem szakadt a vonal, szóval nagyon megbízható szolgáltatást ad errefelé..

    Ha jol tudom a mobil net-re nem kell kommunalis adot fizetni a cégeknek (illetve jóval kevesebb kábelük van), remélem 2013-ban ezt kezdik fejleszteni, és lesz olcsó korlátlan mobilnet

    -

Új hozzászólás Aktív témák