Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz Evgenii #6169 üzenetére

    Te túlliheged ezt az egészet... El kellene dönteni, hogy mit akarsz csinálni. Szerintem legjobb lenne megírni egy két soros átvételi elismervényt az eszközökről, és visszavinni az Invitelnek, leadni, átvetetni, és elfelejteni az egészet. Már az elején ezt kellett volna csinálni, és akkor megkímélted volna magad ettől az egésztől. De ha Te ebbe akarsz beleőszülni, akkor bizonyítsd be, hogy neked emiatt anyagi vagy erkölcsi hátrányod keletkezett, pereld be az Invitelt, és hajtsd be rajtuk kamatostul. Úgysem fog sikerülni!

    Ebből a szép hosszú hsz-ből pedig egy pontra reagálnék csak...

    "Ace Ventura is mit írt? "Holnap utánanézek" Ezt ahányszor hallottam az Invitel oldaláról...
    Úgyhogy már nem mondom, hogy köszönöm! Gondolom érthető miért!"

    Szerintem Ace Ventura egy Invitel dolgozó, aki este, otthon, a szabadidejében próbált neked segíteni, amit ugyanígy megtett már mással is, hétvégén is. Vagy Te láttad esetleg a szerződésedben, az ASZF-ben, vagy bárhol máshol feltüntetve, hogy a PH fórumon Ace Ventura hivatalos ügyfélszolgálatos lenne, akinél panaszt lehet tenni, vagy egyéb ügyeket intézni? Azt hiszem, hogy ezek tekintetében érthető, hogy nem tudott neked azonnal válaszolni, hiszen nyilván otthonról nem lát bele semmibe. De semmi gond, ha Te úgy gondolod, ne is köszönd meg neki!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák