Új hozzászólás Aktív témák

  • kezdő

    senior tag

    Novemberi HWSW cikkből idéznék:

    "a hálózatüzemeltetőnek is komoly összegeket kellene az elaggott technológiába fektetni, hogy versenyképes maradjon. Ezt természetesen nem teszik meg, s mind a Magyar Telekom, mind az Invitel az FTTH, azaz a Fiber to the Home (száloptika az otthonokba) megoldásokra gyúr, sőt, a Magyar Telekom már 120 ezer háztartásban elérhetővé is tette azt."

    "Az Invitel szintén pozitív ADSL-értékesítési eredményről számol be, bár arról nem esik szó, hogy ez konkrétan mit jelent, de nyilván nem véletlen, hogy az vállalatnál is gőzerővel folynak az FTTH-fejlesztések."

    Szóval ha lassan is, de csak folyik valami a háttérben.
    Félreértés ne essék, én sem bízom a csodákban, de pár év múlva biztos vagyok benne hogy elérkezik Invitel területen is a kánaán. :)

    Különben sincs nagy okunk a sírásra, legalábbis nekem tuti nincs mert az Invitel nálam 100%-ig megbízható.
    Van szerencsém az albérletben egy 15MB/s UPC kábelnetet élvezni és hát sokszor sírok az Inviteles 8MB/s ADSL után.
    Néha nagyon "jól esik" a dupla sebesség, de a UPC korlátozza a torrentet. Igaz meg lehet kerülni, de a sebesség mindig ingadozik és mire lejön bármi és a végén megnézem az átlagsebességet láss csodát ott vagyok mint egy 8MB/s stabilan működő Inviteles csomagnál.

    Én bizalmat szavazok az Invitelnek és a napokban beköttettem az InviTV-t is :))
    Tudom bátor dolog, de hát a mostani DigiTV analógját nem lehet alulmúlni. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák