Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    Az Invitel STB elég nagyot alakított, az AverMedia H727 kártyámnál, ezt a hibaüzenetet produkálta:

    Ha kikapcsoltam az STB-t, hiba nem volt, szóval innen már el lehetett indulni, illetve korábban is ezt sejtettem.

    Igazság szerint kb 5 éve nem nagyon kapcsolom ki az STB-ket, mert még a T-Home-os időkben néztem a fogyasztásukat, és a SAGEM-ek, ugyanúgy zabáltak, mint bekapcsolva. Ennél még nem mértem, de a non stop mód már önmagában ezen jelenség miatt nem nyerő. A tévénél nem okoz gondot, csak a kártyánál, pedig ugye nem egy low-end cucc a maga majdnem 30K-s árával.

    De itt ugye eleve nem megy a CA modulos móka, szóval az STB marad, na meg mióta bekötötték nem nagyon volt kikapcsolva, tehát majdnem másfél hónapja, annyi időnként meg kibírható.

    Tegnap végre a Telekom megcsinálta az összeintegrálást a másik címemen az MT ügyfélazonosítóval, így már az Invitel tévészolgálatását a TV GO-val ki tudom egészíteni, arra az esetre ha olyan adót akarok nézni Streamen, amely esetleg nincs az Invitel kínálatában, vagy akkor amikor a koaxot ki kell húzni például viharban :) Mondjuk kicsit pikáns Invitel kábelneten Telekomos streamet nézni, de a Mindig TV-nél azért jobb :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák