Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz atenza #13450 üzenetére

    Így elsőre nincs benne Gbps-os Ethernet interfész, 5 GHz-es WiFi... persze kérdés, mennyire használnád ezeket.

    De egyébként én is most kerestem rá, itt a topicban mind a kettőre, a Speedport-ot illetően senkinek sincs itt, szóval nagyon nagy valószínűséggel nincs a szolgáltató kínálatában. A ZXHN H168N re rákeresve, meg elég érdekes jelzőket használnak rá azok akik megkapták :)

    Egyébként a másik topicban a Speedportot is sokan ekézték, pl QoS csak a legújabb Firmware-rel jött rendbe, sokaknál nem ment a torrent - én nem torrentezek szóval ez a része nem érintett.

    Általánosságban véve, mindegyik szolgáltatói HGW eszközre lehet valamit mondani, de ez annak is a függvénye, hogy ki mire használja, nekem például a Speedport miatt nem kellett harmadik routert vásárolni, hogy legyen Gbps-os itthoni hálózat, illetve 5 GHz-es WiFi, amire persze mindjárt mondhatom azt is, hogy nem jó, mert vagy a 2.4 GHz-et használod, vagy az 5-öt ez az eszköz nem képes egyszerre a kettőt sugározni. Nem egy ASUS RT-AC68U ahol működik egyidejűleg a két sáv, de kompromisszumokkal kielégítő.

Új hozzászólás Aktív témák