Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz #41133696 #585 üzenetére

    Az imént jöttem el a UPC-s konténer előtt (mert Debrecenben voltam bankot váltani), mondom lehet odamegyek megkérdezni mi van. Hát látom ugyanaz a csóka van ott aki múltkor kinyitotta az ajtót, és közölte, hogy majd holnap... eddig úgy voltam vele, valami éjjeliőr, elvégre üveg az egész egyik oldala :D

    Egyébként a kutya sem volt ott ostromolni, de ha így állunk, hogy akkor derogált neki bármit is mondani, akkor én is tudok arrogáns lenni, és oda sem menni :)

    Mert egyébként múltkor miből állt volna azt mondania, hogy ez meg ez van? Elvégre bent olvadozott.

    Persze oké, 99,99%, hogy úgysem mondana olyan ajánlatot, amiért megérné váltanom (pláne nem kötbérrel), de nincs a homlokomra írva, hogy inviteles vagyok, öröklött hűséggel :D

    [ Szerkesztve ]

  • headhunter

    addikt

    válasz #41133696 #585 üzenetére

    "Példa. A DIGI-n kívül nincs nagyon más olyan országosan jelenlévő szolgáltató ami Gbps-os Internetet kínálna pláne nem 4000 Ft-ért. Na ha ők jönnének, akkor kb az lenne, hogy :

    DIGINet
    1000*
    Maximális sávszélesség:
    1000 / 200 Mbit/s
    Garantált sávszélesség:
    300 / 50 Mbit/s
    E-mail fiók:
    3 x 30 Mbyte
    Webtárhely:
    30 Mbyte
    4 000 Ft/hó

    Arra már lehet átállnék hűségidő után, meg kb minden más szolgáltató itt lehúzhatná a rolót."

    -------------------------------------------------------------------------------------------

    Ennyi! :R

    100.000.000Ft-nál többe kerülhet az egész város lefedése. (Munkabér, optika+koaxkábel, erősítők,elosztók, stb.)

    Ezt nem hozzák vissza 20 év alatt sem, ha számoljuk a havi költségeket. (Karbantartás, csatornáknak fizetett jogdíjak, stb...)
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Mondjuk a DIGI árait elnézve, ott a 30év alatti megtérülés is optimista kijelentés lenne, igaz azokkal az árakkal kb.: 99% lépne hozzájuk az Inviteltől és a Telekomtól...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák