Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz Intruder2k5 #553 üzenetére

    A Telekom sem. Különben nehezen tudtam volna kötbér nélkül megszüntetni az egyik telekomos telefonszámunkat. Ráadásul a felmondásban, meg is indokoltam, hogy azért, mert egymagában 3x annyiba kerül, mint az Invitel Start Max.

    A történet röviden: Itthon volt egy komplett telekomszolgáltatás Internet + SAT TV + Telefon. Otthon pedig egy Telekom telefon szolgáltatás.

    Amikor jött az Invitel a Telefont ingyen adták, szóval akkor ez nem volt gond. A telekomos Telefon pedig úgy volt, hogy marad itt, mert egyrészt nem tudtam volna átvinni a másik lakásba ellentétben a T-t Internettel (ahol ugye feleződött a sebességem is, mert nemhogy egy 20-as VDSL2 kapcsolatot, de a 15-ös ADSL2 sem, hanem egy 10 Mbps-os NetMánia S-t tudták adni, a SAT TV-s viszont sikerült IPTV-n változtatni), másrészt akkor még nem tudtam az Invitel 1200 Ft-os Start Max opciójáról, harmadrészt pedig engem nem zavart, mert maradt volna a régi szám. Aztán a Telekom technikailag pancserkodott egyet. Ami abban csúcsosodott ki, hogy előbb azt mondták, hogy persze marad a HGW, mert VoIP a vonal, aztán hirtelen kikötötték, majd analógot kötöttek vissza. Új MT Ügyfél azonosítót generáltak, de ekkorra már elegem volt az egészből, mert napokig én tartottam a hátam, amiért nincs vonal, és simán lemondtam 14 napos elállási jogomra hivatkozva a telefont itt.

Új hozzászólás Aktív témák