Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beniii06

    őstag

    válasz Kbali #1614 üzenetére

    Lehet, de biztos erre találták ki a magenta csomagokat is, mert ennyi előnyük van, hogy a mobilt is lehet csomagba bevinni kedvezményesen, bár rám ilyet nem tudnának sózni az biztos, 80 perc beszélgetés + egy kis net 4-5 ezerért vicc kategória alapáron, a netduplázás a csali, akkor is, ha az ügyél ki sem használja.
    Az xDSL hálózatot illetően a véleményeket elég itt megnézni, én csak az első 80-at olvastam el kb. de jól szórakoztam, jobban mintha valami gagyi tv műsort néztem volna. ;] Érdekes, hogy az ország különböző pontjairól is nagyon hasonlóak a tapasztalatok. (Nyílván lehet azt mondani, hogy aki megelégedett az nem fog beírni, de általánosságban elmondható, hogy a hálózatokat elhanyagolják és hagyják a konkurenciának a területet.)
    Példát tudnék mondani, hogy megyeszékhely tekintetében a belváros szívében, 50 méterre a fő utcától, ~20 lakásos társasházakban a Telekom csak Net S plusz-t tud nyújtani, bezzeg a UPC-nek megérte telejsen új hálózatot fejleszteni. Tehát nem csak "vidéken" van így, az 5 emeletesnél kisebb társasházakat sem veszi komolyan a Telekom meglévő hálózattal, előfizetőkkel.

    "Got any other secret weapons?"

Új hozzászólás Aktív témák