Új hozzászólás Aktív témák

  • dízelracer

    senior tag

    Látogatóban voltunk a minap anyámnál a kórházban. A szülészettel szembeni folyosón van a reumatológiai osztály ahol feküdt. Átnéztem a szülészet folyosójára és 1 azaz egy darab fehér embert sem láttam, hozzáteszem tömve volt a folyosó... :U És 14-15-16évesen már szülnek bazmeg! Azért az elég fasza, hogy se munkájuk, se hajlandóságuk arra, hogy bármit is dolgozzanak (tisztelet a kivételnek), se pénzük, se semmijük de még csak a 8általánosuk sincs meg de azért szaporodnak mint a kurvaisten. Mert mi eltartjuk őket, eltartatják velünk őket. Mikor indultunk haza muter lekísért a büféig ott elé áll egy 5év körüli kiscsaj se csókolom se semmi és benyög egy ilyet: "nincs egy százasa?" A Kis család anyuka meg másik 4-5gyerek meg sasol a szomszédos padról. Hát majdnem beszóltam neki, hogy küld ki anyád a sarokra bogaram. Felháborító ami itt megy, már nagyon tele van velük a faszom. És ez egyre rosszabb lesz. Anyám meg belenyomorodott 36év munkába és tengődhet 70k-s rokkant nyugdíjon. Aki teheti húzzon a picsába ebből a tönkrebaszott országból... Ennél bárhol jobb. :(((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák